קצת עלינו וקצת עליכן

אחרי שנים ארוכות בהן ביליתי בבתי המשפט בדיונים משפטיים, ובכתיבת כתבי דין, במסגרת עבודתי כעורכת דין, החלטתי לממש את אהבתי לאופנה, ובמהלך שנת 2017 ייסדתי את AMRIA.

האהבה והתשוקה לאופנה, עיצוב, יופי ומינימליזם תמיד היו, אך ההחלטה על הקמת AMRIA  נבעה בעיקרה מהקושי שליווה אותי במהלך שנות עבודתי במציאת נעליים נוחות, מעודכנות ועל זמניות. נעליים המאפשרות לי ולחברותיי להתרוצץ במסדרונות בתי המשפט (או במסגרת כל משרה אחרת) בנוחות מבלי להתפשר על יופי ועיצוב.

 כל עיצוב הוא השתקפות שלי והשתקפות של מי שהייתי רוצה להיות. הנעלים שאני מעצבת מאופיינות במשיכה לא קונבנציונאלית לצורות הנדסיות, פרופורציות, חומרים ופרטים.

הנעלים משדרות סטייל נטול מאמץ, ללא גיל, המעניק הנאה, נוחות מרבית ומטרה ברורה, להינעל היום ולהישאר לעד. בתהליך העיצוב אני מעניקה מקום חשוב לקיימות, שמשמעותה עבורי שימוש אחראי בחומרי גלם, ומזעור פגיעה בסביבה בין על ידי שימוש באימומים קיימים ובעורות ממלאים  קיימים.  

הנעליים של AMRIA מיוצרות בארץ, בתל אביב, בעבודת יד על ידי רב אומן בתחומו. את כל האימומים אני מייבאת באופן אישי מאיטליה לאחר שהותאמו לכף הרגל הישראלית על ידי מומחים במפעל באיטליה, כך גם את העקבים, האבזמים ויתר האקססוריז אני מייבאת באופן בלעדי מאיטליה. כל העורות מיובאים מאיטליה. את חלקם אני מייבאת בבלעדיות ואת חלקם אני רוכשת מספקים מקומיים.

אני מאמינה שנעליים הן (כמעט) כל מה שאשה צריכה כדי להרגיש טוב.

בשנת 2019 הייתי מועמדת בטקס פרסי האופנה בקטגורית מעצבי תיקים ונעליים.
תוכלו לפגוש אותי ואת הנעליים בחנות ברחוב רבי פנחס 16 שוק הפשפשים יפו