במשך שנים ארוכות גלית נוי, המייסדת של המותג AMRIA, בילתה בין כותלי בתי המשפט במסגרת עבודתה כעורכת דין. האהבה והתשוקה לאופנה, עיצוב ויופי היו שם תמיד, אך ההחלטה על הקמת מותג נעליים, נבעה מהקושי שחוותה כעורכת דין במציאת נעליים שיקיות, עדכניות ונוחות, המאפשרות להתרוצץ במשך שעות רבות במסדרונות בתי המשפט, מבלי להתפשר על יופי ועיצוב. הסיפור האישי הזה הוא שהוביא בשנת 2017 את גלית להקים את מותג הנעליים  AMRIA.

AMRIA שמה לעצמה כמטרה, להגדיר מחדש את תחום הנעליים עבור נשים עצמאיות המנהלות אורח חיים אינטנסיבי הכולל עבודה, בילויים ואירועים אחרים. המותג נותן מענה לאשה היוצאת בבוקר ליום עבודה ארוך, המסתיים בפגישת עבודה לא פורמאלית, ארוחת ערב רומנטית, או מפגש חברתי.

 

העיצובים של AMRIA מחברים באופן מדויק בין עיצוב קלאסי ובין איכות ונוחות ללא פשרות תוך שימוש בחומרי גלם משובחים. הנעליים מיועדות להינעל מידי יום ולהישאר רלוונטיות לעד, ומאופיינות  בעיצובים על זמניים, עם פרשנות עכשווית של המעצבת, ומתאימות לארון הבגדים הקלאסי. גלית מקפידה להשתמש באימומים שגובהם לא עולה על 6-7 ס"מ, ולעצב נעליים קלות לנוחות מרבית.

 

תהליך היצור- עיצוב הנעליים נעשה בישראל בתהליך מדוקדק ומוקפד, כל סאמפל נמדד על מגוון כפות רגליים טרם הייצור על מנת לוודא את נוחיותו.

במהלך בחירת הסוליות והעקבים ניתן דגש על משקלן הקל, כך שיהיה נוח לשעות רבות. העורות המשמשים לייצור, נבחרים בקפידה, תוך מתן דגש על רכותם. כל חומרי הגלם מיובאים מאיטליה, לרבות העורות, והאימומים, וכולם מפוקחים תחת OHSAS  - OCCUPATIONAL HEALTH AND SAFETY STANDARDS. העורות המשמשים ליצור מקורם בעור בקר לגפות, ועור כבשים (שנבחר בשל רכותו) לבטנות. כל העורות מעובדים בהתאם לתווי תקן אירופאים. היצור עצמו מתבצע במפעל נעליים, ממוכן ומתקדם. במפעל לא מועסקים ילדים, והעובדים מועסקים בשכר ותנאים הוגנים.

גלית נוי נשואה ואם לשלוש בנות, מתגוררת במושב בעמק חפר ומגדלת יחד עם בני הבית סוסים, חתולה ושני כלבים. בשנת 2019 גלית היתה מועמדת בטקס פרסי האופנה בקטגורית מעצבי תיקים ונעליים.

למותג AMRIA חנות פיזית במתחם בזל לשירות קהל הלקוחות. ניתן למצוא את המותג AMRIA גם במבחר חנויות בוטיק בארץ.  

×